powrót strona główna Każdy kilometr ma znaczenie
Powrót

Po drodze z kulturą – odwiedź z nami Muzeum Narodowe w Poznaniu

Jesteśmy zdania, że wspieranie kultury jest równie ważne jak rozwijanie codziennych aktywności biznesowych. Dlatego zapraszamy kierowców podróżujących Autostradą Wielkopolską do odwiedzenia z nami wystawy KENYA HARA. Make the Future Better than Today. Japońskie projektowanie graficzne.

Zapraszamy na wyjątkową wystawę prac japońskiego projektanta Kenya Hary w Muzeum Narodowym w Poznaniu. To artysta, który tradycyjny japoński minimalizm transponuje na nowoczesny język projektowania. Autostrada Wielkopolska jest patronem wystawy.
Jesteśmy zdania, że wspieranie kultury jest równie ważne jak rozwijanie codziennych aktywności biznesowych. Dlatego z zaangażowaniem wzmacniamy nasze relacje także z instytucjami kulturalnymi i opiniotwórczymi.

Skorzystaj z zaproszenia

W ramach działalności patronackiej i społecznej, Autostrada Wielkopolska nawiązała współpracę z Muzeum Narodowym w Poznaniu, obejmując patronat nad wystawą KENYA HARA. Make the Future Better than Today. Japońskie projektowanie graficzne.

– Współpraca z Muzeum Narodowym w Poznaniu jest dla nas okazją do wspierania ważnych projektów artystycznych w regionie, jesteśmy ważnym elementem rozwoju regionalnego i pragniemy dać temu wyraz także w tego typu inicjatywach. Od ponad dwóch dekad Autostrada Wielkopolska oferuje kierowcom nie tylko infrastrukturę, a bardziej usługę autostradową, w ramach której przykładamy ogromną uwagę do elementów bezpieczeństwa, sprawności oraz przewidywalności podróży. Wszelkie formy obcowania z kulturą są ważne dla Nas wszystkich. Także te, z którymi obcujemy w sytuacjach na drodze. – mówi Krzysztof Andrzejewski, członek Zarządu Autostrady Wielkopolskiej S.A.

Podążając za nowoczesnością, ale zachowując japoński minimalizm, Muzeum Narodowe w Poznaniu, przy współpracy z Autostradą Wielkopolską, realizuje mural promujący wystawę. Ta nowoczesna forma przekazu łączy sztukę z potrzebą komunikacji.

– Muzeum Narodowe w Poznaniu systematycznie buduje relacje z otoczeniem. W sposób szczególny traktuje relacje z biznesem, i to nie jedynie ze względu na finansowy wymiar sponsoringu, ale przede wszystkim w tych relacjach cenimy dzielenie się doświadczeniem rynkowym oraz nowoczesną komunikacją. Jest to zawsze dla nas inspirujące! Bardzo cieszę się z nawiązanej współpracy z Autostradą Wielkopolską SA. Ta ważna dla wielkopolski marka wsparła realizację wyjątkowej wystawy: „KENYA HARA. Make the Future Better than Today. Japońskie projektowanie graficzne. Laureat Nagrody im. Jana Lenicy 2020”, a najbardziej spektakularnym owocem nawiązanej współpracy jest pierwszy w historii Muzeum mural zapraszający do odwiedzenia wystawy i Muzeum – mówi Tomasz Łęcki, dyrektor MNP.

Wystawa KENYA HARA. Make the Future Better than Today. Japońskie projektowanie graficzne. będzie dostępna dla zwiedzających do 30 lipca br. Zapraszamy kierowców podróżujących Autostradą Wielkopolską do odwiedzenia wystawy. Wystarczy się zarejestrować i podać numer paragonu za przejazd dowolnym odcinkiem Autostrady Wielkopolskiej. Darmowe bilety czekają!

 

Skorzystaj z zaproszenia

    Odpowiedz na pytanie i udowodnij, że nie jesteś sztuczną inteligencją lub botem: