Kierowcy bezpłatnie sprawdzą swoje zdrowie i stan pojazdów
25 czerwca na MOP-ach Rogoziniec i Chociszewo kierowcy oraz pasażerowie podróżujący koncesyjnym odcinkiem autostrady A2 będą mogli bezpłatnie skorzystać z…
Czytaj dalej
strona główna
A2 Świecko - Konin | Każdy kilometr ma znaczenie
W tym miejscu kierowcy jadący z Poznania lub z drogi S11 mogą już włączać się do autostrady A2 w kierunku na Świecko bez konieczności przeplatania się z pojazdami będącymi na autostradzie, co znacznie poprawiło płynność ruchu. Aktualnie prace prowadzone są w okolicy węzła Poznań Krzesiny, na północnej części autostrady w okolicy MOP Tulce oraz w okolicy węzła Poznań Wschód.
Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Każdego dnia w budowę zaangażowanych jest ponad 30 pojazdów ciężkich tyle samo samochodów towarowo-dostawczych oraz ponad 100 osób. Jeśli wszystko będzie przebiegać zgodnie z planem, zakończenie budowy nastąpi pod koniec 2025 roku.