Od 1 czerwca serwisy drogowe Autostrady Wielkopolskiej na Facebook i Twitter!

01.06.2012

1 czerwca br Autostrada Wielkopolska SA, jako pierwszy i jedyny koncesjonariusz w Polsce, uruchomiła profile firmowe w mediach społecznościowych Facebook i Twitter.

• Autostrada Wielkopolska SA (AWSA), jako pierwszy i jedyny koncesjonariusz w Polsce, uruchomiła profile firmowe w mediach społecznościowych Facebook i Twitter
 

  1. Całkowicie otwarte profile są aktywne od 1 czerwca br. pod adresami: facebook.com/autostradawielkopolska oraz twitter.com/autostradawlkp
     
  2. Działania w mediach społecznościowych są uzupełnieniem nowoczesnego, europejskiego systemu informacyjnego dla kierowców konsekwentnie wdrażanego przez AWSA.

Kierowcy koncesyjnego odcinka autostrady A2 mają także do dyspozycji:

  • całodobowy numer alarmowy (+48 61 83 83 112),
  • czynną 7 dni w tygodniu infolinię telefoniczną (+48 504 422 022) i mailową (infolinia@awsa.pl)
  • nową stronę internetową w mobilnej i angielskiej wersji językowej
  • uzupełnieniem komunikacji są serwisy dla kierowców z aktualną sytuacją drogową nadawane co godzinę w Polskim Radiu (Radio Merkury oraz Radio Zachód) w wyniku nawiązanej współpracy pomiędzy rozgłośniami a AWSA.

Informacje dodatkowe:
• AWSA mając na względzie zbliżające się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, nadchodzący sezon wakacyjny i prognozę wzmożonego ruchu zadbała o kompleksową komunikację z  użytkownikami koncesyjnej autostrady A2. W tym celu wykorzystuje najbliższe swoim klientom narzędzia (Facebook i Twitter). Dają one najszybsze oraz najciekawsze możliwości dotarcia do kierowców, nawiązania dialogu oraz przede wszystkim przekazania użytecznych informacji.
• W serwisie mikroblogowym Twitter kierowcy znajdą najbardziej aktualne informacje o wszelkich powstałych lub mogących powstawać utrudnieniach drogowych zaburzających płynność jazdy. Komunikaty pojawiają się 2 razy dziennie o stałych porach (7 dni w tygodniu o godz. 8.00 oraz 16.00) i są na bieżąco uzupełniane o najświeższe informacje z A2.

Fanpage AWSA na Facebooku będzie miejscem otwartego dialogu z użytkownikami A2. Priorytetem AWSA jest jak najszybsze reagowanie na wszelkie problemy i pytania zgłaszane przez fanów oraz dostarczaniu wyłącznie użytecznych i ciekawych informacji.

 

Raz, że szybciej A2, że do Europy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.