AUTOSTRADA WIELKOPOLSKA II S.A. wyróżniona Certyfikatem Laureata w konkursie „Marka Wielkopolski - Geater Thing from Greater Poland - Wielkarzecz z Wielkopolski”

23.03.2015

Autostrada Wielkopolska II S.A. została wyróżniona spośród 50 podmiotów, które przystąpiły do konkursu „Marka Wielkopolski - Geater Thing from Greater Poland - Wielkarzecz z Wielkopolski” i uzyskała Certyfikat Laureata „Marki Wielkopolski” w kategorii „Marka”.

Kapituła Certyfikacyjna zdecydowała się docenić Autostradę Wielkopolską II S.A. za inicjatywę oddania do użytku koncesyjnej autostrady A2 Świecko-Nowy Tomyśl. Wyróżnienie nadawane przez Urząd Marszałkowski ma na celu promocję najlepszych wielkopolskich podmiotów gospodarczych, które w znaczący sposób przyczyniają się do regionalnego rozwoju i poprawy wizerunku województwa. W imieniu firmy Certyfikat Laureata odbierze Prezes Zarządu Autostrady Wielkopolskiej II, Robert Nowak. Wręczenie wyróżnień odbędzie się w poniedziałek, 23 marca br. podczas Gali „Innowacyjna Wielkopolska”. Transmisja z wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18.00 na antenie TVP Poznań.

Raz, że szybciej A2, że do Europy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.