AUTOSTRADA DO SZKOŁY w najnowszym raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

13.04.2018

• Nasza kampania społeczno-edukacyjna wśród Dobrych Praktyk CSR • Autostrada Wielkopolska SA przykładem dobrych praktyk wśród firm realizujących działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu • Dziękujemy za docenienie naszych działań :)

W raporcie wydawanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu opisano praktyki biznesowe z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. Wyróżniona została także działalność Autostrady Wielkopolskiej SA. W raporcie opisano kampanię AUTOSTRADA DO SZKOŁY, którą spółka realizuje od kwietnia 2017r., a której kontynuacja zaplanowana jest do 2019r.

Premiera Raportu odbyła się podczas 7. Targów CSR, 12 kwietnia na stadionie PGE Narodowym. Zaprezentowane zostały najlepsze działania biznesu społecznie odpowiedzialnego w minionym roku. Program AUTOSTRADA DO SZKOŁY idealnie wpisał się w obszar zaangażowania społecznego i rozwoju społeczności lokalnej.

Kampania AUTOSTRADA DO SZKOŁY skierowana jest do dzieci klas nauczania początkowego z województw wielkopolskiego i lubuskiego. Najmłodsi uczniowie uczą się zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym dzięki dedykowanej programowi aplikacji VR oraz wprowadzonej w tym roku grywalizacji międzyszkolnej.

Jak podsumowuje Zofia Kwiatkowska, rzeczniczka prasowa AWSA - „Cieszymy się, że istnieją inicjatywy takie jak Forum Odpowiedzialnego Biznesu, doceniające działania CSR wśród przedsiębiorstw. To, że w zestawieniu znalazła się nasza kampania jest dla nas bardzo pozytywnym sygnałem do kontynuowania programu. Tym chętniej i z większą werwą dalej będziemy dbać o bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników ruchu drogowego”.


Wersja PDF raportu:

http://odpowiedzialnybiznes.pl/dobre-praktyki/autostrada-do-szkoly/
http://odpowiedzialnybiznes.pl/publikacje/raport-2017/

Raz, że szybciej A2, że do Europy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.