Stypendyści projektu „A2 do kariery” w siedzibie Autostrady Wielkopolskiej SA

22.04.2013

Od przeszło trzech miesięcy trójka studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, pod okiem ekspertów z UE oraz AWSA, zgłębia tematykę dotyczącą zasad funkcjonowania autostrad w Polsce (w tym głównie koncesyjnej autostrady A2). Stypendyści aktywnie uczestnicząc w pracach specjalistów Autostrady Wielkopolskiej SA, mają możliwość konfrontowania wiedzy z praktyką oraz przyjrzenia się funkcjonowaniu firmy od tzw. „kuchni”.

Oto kolejna wideo relacja z prac studentów:

http://www.youtube.com/watch$5v=L3aLoV11ouk

A2 do kariery – program stypendialny Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Autostrady Wielkopolskiej SA, organizowany w ramach współpracy Spółki z Klubem Partnera UE w Poznaniu. Projekt AWSA i UE wykracza poza praktykowane dotąd w Polsce formy współpracy między uczelniami wyższymi a biznesem. Program oparty jest na łączeniu wiedzy teoretycznej z rozwiązywaniem konkretnych problemów tzw. case study oraz popularyzowaniu wypracowanych rozwiązań poprzez media społecznościowe. Wysokość stypendium dla jednego studenta to aż 1200 zł miesięcznie wypłacane od stycznia do czerwca 2013 r.

Raz, że szybciej A2, że do Europy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.