Przypnij kokardę w 96. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego 1918 r.

22.12.2014

27 grudnia na 2 Placach Poboru Opłat przed Poznaniem (Nagradowice i Gołuski) kierowcy otrzymają niezwykły prezent – kokardę powstańczą. W ten sposób Autostrada Wielkopolska SA przyłącza się do akcji, która ma na celu przywołanie pamięci o Powstaniu Wielkopolskim z 1918 r.

27 grudnia na 2 Placach Poboru Opłat przed Poznaniem (Nagradowice i Gołuski) kierowcy otrzymają niezwykły prezent – kokardę powstańczą. W ten sposób Autostrada Wielkopolska SA przyłącza się do akcji, która ma na celu przywołanie pamięci o Powstaniu Wielkopolskim z 1918 r. i razem z mieszkańcami uczcić zwycięstwo Powstańców w walce o naszą wolność. Załóżmy tego dnia kokardę narodową - symbol Powstania i weźmy aktywny udziału w uroczystościach. To właśnie Powstanie Wielkopolskie jako jedyne zakończyło się pełnym zwycięstwem i przyczyniło do odrodzenia Polski po ponad stu latach niewoli. Świętujmy ten dzień z radością!

Raz, że szybciej A2, że do Europy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.