„A2, ŻE BEZPIECZNIE” – ostatnia szansa na wygranie pełnego szkolenia Safe Driving

04.03.2013

Zbliżamy się do zakończenia programu „A2, że bezpiecznie”, który zakłada działania mające pozytywnie wpłynąć nie tylko na komfort, ale i bezpieczeństwo kierowców wybierających podróż koncesyjną autostradą A2. To pierwszy tego typu projekt w naszym kraju koncentrujący się na informowaniu kierowców o zasadach korzystania z autostrad.

Dziękujemy za pomoc mediom i Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu za wkład i zaangażowanie w program. Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem kierowców i bardzo pozytywnym przyjęciem. Mamy nadzieję, że przekazywane wspólnie ze Szkołą Auto Skoda edukacyjne treści przyczynią się do wzrostu wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się po autostradach. Zapraszamy do ostatniej odsłony konkursu A2, że bezpiecznie. Tym razem film dotyczy potrzebnego, zwłaszcza podczas długiej jazdy, odpoczynku. To ostatnia szansa na wygranie bardzo atrakcyjnego szkolenia w Szkole Auto Skoda!

Raz, że szybciej A2, że do Europy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.