Nasze akcje CSR

Otwarty dialog z użytkownikami A2, dostarczanie użytecznych oraz ciekawych informacji z zakresu motoryzacji, promocja bezpiecznej jazdy i propagowanie prawidłowych zachowań na drodze – to główne założenia naszych działań skierowanych do kierowców. AWSA regularnie prowadzi cykl programów społeczno-edukacyjnych, które w sposób niekonwencjonalny edukują, bawią i angażują. Nasze kampanie społeczne zostały docenione nie tylko przez kierowców i dziennikarzy ale także marketerów w Polsce i Europie. Działania w mediach społecznościowych wyróżniono prestiżową nagrodą Impactor 2012 za projekt PR roku oraz otrzymały nominacje do najważniejszej nagrody Public Relations w Polsce – Złotych Spinaczy. Kampanie Spółki są prezentowane na corocznej konferencji ASECAP (Europejskiego Stowarzyszenia Koncesjonariuszy Autostrad Płatnych)i stają się inspiracją dla działań koncesjonariuszy w Europie.

{"name":"events","state":{"_filter":[],"_count":40,"_aggregate":[],"class":"Table","id":"aea9a12953e29008f4475669afc16c88"},"sort":[["ts",-1],["id",-1]],"call":[]}

Gdzie jest uciekinier z ZOO? Zebra Zbyszek poszukiwana 10.04.2018

Czarno-białe paski, bujna rozczochrana grzywa, szeroki uśmiech i cztery kopytka - tak właśnie wygląda zebra o imieniu Zbyszek, która uciekła z ogrodu zoologicznego. Poszukiwania trwają od kilku dni, główny trop stanowią ślady kopyt. Akcja poszukiwawcza w Poznaniu trwa. Mieszkańcy mogą zobaczyć w mieście plakaty z zebrą na słupach ogłoszeniowych. Czy zwierzę odnajdzie się całe i zdrowe? Co dalej?

13.12.2017Program AUTOSTRADA DO SZKOŁY na spotkaniu z Jutronautami

W sobotę, 9 grudnia w Warszawie odbył się finał projektu Jutronauci – cyklu spotkań organizowanych w największych miastach Polski z wizjonerami i innowatorami. Spotkania odbywały się pod hasłem „Sięgaj za horyzonty” i miały na celu pobudzić ciekawość świata wśród zebranych oraz zachęcić ich do realizacji własnych pomysłów. Autostrada Wielkopolska SA pojawiła się na spotkaniu wraz z projektem AUTOSTRADA DO SZKOŁY, na którym pokazała jak wykorzystać technologię VR w edukacji najmłodszych.

Autostrada Wielkopolska w Programie Etycznym Global Compact Poland 08.12.2017

4 grudnia w siedzibie Kulczyk Investments 11 spółek z Grupy KI przystąpiło do Programu Etycznego Global Compact Poland. Tym samym przyjęły one kierunek rozwoju w oparciu o przestrzeganie zasad etycznych i zrównoważonego rozwoju oraz przydatne narzędzie ich implementacji i weryfikacji. Jedną ze spółek wchodzących w skład Grupy jest Autostrada Wielkopolska.

25.10.2017Studenckie głowy pełne pomysłów! AUTOSTRADA DO SZKOŁY w School of Form

Czy hologramowy superbohater ma szansę pojawić się przy przejściach dla pieszych? A może jednak zobaczymy tam tęczę? Czy wkrótce na pasy wpuszczać nas będą specjalne barierki? To tylko kilka rozwiązań, jakie zaproponowali studenci poznańskiej uczelni artystycznej School of Form podczas prezentacji efektów tygodniowych warsztatów zorganizowanych w ramach programu AUTOSTRADA DO SZKOŁY.
  1. 1
  2. 2
  3. ...
  4. 8
  5. 9
  6. 10
[]
Raz, że szybciej A2, że do Europy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.