powrót strona główna Każdy kilometr ma znaczenie
Powrót

Poszerzamy ofertę dla naszych klientów

Od 22 grudnia kierowcy podróżujący Autostrada Wielkopolską mają do dyspozycji dodatkowe punkty, w których mogą zaopatrzyć się np. w ciepłe przekąski, dania gotowe czy artykuły pierwszej potrzeby. W Miejscach Obsługi Podróżnych Gnilec (5 km A2 kier. Świecko) i Sosna (5 km A2 kier. Warszawa) otworzono sklepy sieci spożywczej Żabka.

Sklepy czynne są przez całą dobę. Podróżni mogą także skorzystać z dodatkowych usług, m.in. wpłaty i wypłaty gotówki czy darmowego Wi-Fi, a dzięki stojącym przed sklepami ławkom solarnym podładować telefon.

Jako odpowiedzialny partner kierowców Autostrada Wielkopolska dba nie tylko o komfort i bezpieczeństwo podróży, ale także o zapewnienie dodatkowych usług, z których kierowcy mogą skorzystać. Współpraca z Żabka Polska to efekt naszego proaktywnego podejścia do podróżnych i ich potrzeb – uwzględniamy ich opinie i wprowadzamy rozwiązania, które czynią MOP-y bardziej atrakcyjnymi miejscami – mówi Sebastian Joachimiak, członek Zarządu Spółki Autostrada Wielkopolska S.A.

Autostrada Wielkopolska nieustannie pracuje nad rozwojem oferty dla kierowców podróżujących koncesyjnym odcinkiem A2. Poza dbałością o wysoką jakość infrastruktury drogowej, wprowadza rozwiązania sprzyjające kierowcom i bezpieczeństwu podróży. Miejsca Obsługi Podróżnych są niezwykle istotne z tego punktu widzenia – podczas długiej trasy kierowcy mogą na nich odpocząć, zatankować paliwo, zjeść posiłek i przygotować się do dalszej drogi. Kierowcy zawodowi, szczególnie kierowcy pojazdów ciężarowych, często realizują obowiązkowe przerwy w jeździe na MOP. Podczas dłuższego postoju dostęp do dodatkowych usług nie tylko pomoże zaspokoić ich podstawowe potrzeby ale i umili odpoczynek.

Wzdłuż Autostrady Wielkopolskiej można skorzystać z 22 MOP, na których znajdują się strefy odpoczynku, place zabaw dla dzieci, restauracje, stacje benzynowe oraz sklepy z artykułami pierwszej potrzeby.